Про оренду житла в США

Якщо віза в США вже є у Вашому паспорті, то якраз слід розглянути квартирне питання. Розглянемо які можливості для оренди житла є в Нью- йорку.

Для того щоб знайти конкретне житло, ви можете відвідати сайт craigslist.org, або інші подібні ресурси. Тут є широкий вибір по всіх штатах і конкретних регіонах та містах.

Отже середні ціни на оренду житла в Нью-Йорку:

— одна кімната — 400 — 500 доларів,

— квартира — студія (кухня з’єднана з кімнатою і спальнею, ванна) — 900 — 1000

— однокімнатна квартира (спальня + гостьова з кухнею, ванна) — 1100 доларів,

— двокімнатна (дві спальні, дві ванни +гостьова з кухнею) — 1600 — 1800 доларів.

Ціни на житло в центральних районах і в нових будинках можуть бути вищими, але за вищевказаними цінами ви зможете знайти цілком пристойні варіанти.

Процедура орендування для новоприбулих мігрантів непроста. Адже лендлорди (хазяїни) часто вимагають від майбутніх мешканців орендну історію. Вони не хочуть впускати до своїх домівок чужинців, а орендна історія покаже контакти вашого попереднього лендлорда. Тож хазяїн може сконтактуватися з попередніми власниками вашого орендованого житла і дізнатися чи справно ви платили, чи не було на вас скарг.

Також вони вимагають і кредитну історію або податкову декларацію. Все це пов’язано з законами в США. Справа в тому, що закон не дозволяє виселити людину, навіть якщо вона не спроможна платити, аж доки таке рішення не винесе суд. Це стається на протязі півроку, тому хазяїни прагнуть убеспечити себе від таких неплатоспроможних орендарів.

Отже, якщо ви лише приїхали в США, то зняти житло самостійно буде доволі проблемно. Раджу Вам знайти родичів або друзів, які зможуть за вас поручитися чи просто порекомендувати як порядних людей. Спробуйте пошукати квартиру у земляків — російськомовних. Вони мали б зрозуміти і піти на поступки. І хоч всі домовласники вимагатимуть вищеперелічених документів, спробуйте самі піти на пролом і переконати їх у вашій чесності і платоспроможності.

Слід врахувати, що при знятті квартири чи кімнати вам доведеться заплатити за перший місяць аренди і таку ж суму депозиту. Депозит беруть на той випдок, якщо ви щось пошкодите і віддають лише при виселенні. А якщо ви надумаєте скористатися послугами ріелторської компанії, то додайте ще один місячний платіж за їхні послуги.

Отже, шановні, віза в США — це лише перший крок. Для того щоб переїхати в Сполучені Штати навіть на  короткий час треба докласти багато зусиль і детально вивчати інформацію.